Nový příspěvek
uživatel smazán - 14.03.2017, 12:47 - Odpovědět

Dále byla uplatněna opce na útočníka Davida Šťastného s tím, že došlo k dohodě s týmem HC Zubr Přerov na trvalém převodu jeho hráčských práv právě na zlínský klub.

info - 13.03.2017, 11:36 - Odpovědět

Tak jako každý rok ,tak i letos proběhne rozlučkový zápas hokejistů HC Zubr Přerov vs Meofans jako Posledni špíl sezóny"  . Tato akce se bude konat v sobotu 18.3. 15.00 hod. na zimáku a součásti bude i autogramiáda na ledě. Jelikož je o tento zápas velký zájem a hráčů na ledě (fanoušků) je omezený počet ,tak po domluvě aktivních fanoušků a vedení klubu nasadíme čtyři pětky Meofans. Tři pětky jsou už kompletní ,dvě aktivní fans a třetí vedení+ sponzoři. Zbývá tedy ještě pět volných míst Hlaste se ve Sportbaru 5 v Jiráskové ul. u Hrabiho a buďte u této parádní akce. Čeká Vás spousta legrace a těch nejlepších sportovních výkonů a bohaté občerstvení. Ať žije MEO 

vp2 - 13.03.2017, 20:02

Čau Hradiště,  jestli je ještě místo, tak se hlásím do sestavy. Do Pětky se teď bohužel nedostanu, tak snad  to půjde takhle. Hrál jsem už předpředloni:-) Dík za info, jestli můžu hrát. Když tam mail pasek.v@seznam.cz.

vp2 - 13.03.2017, 20:04

Mělo být "čau Hrabi ", ale automaticky opravovátor z téhož vyrobil Hradiště. Sorry.

uživatel smazán - 11.03.2017, 16:41 - Odpovědět

Karel Adamík(Zlín)
...
Nezkusíte posílit o hráče ze zámoří?
Je to cesta, nezbavujeme se jí, ale v tuto chvíli je předčasné mluvit o hráčích z Kanady nebo USA. Pracujeme na tom, abychom dostali do týmu co nejvíce hráčů, které známe, ať už jsou to odchovanci, nebo ti, co klubem prošli a mají ke Zlínu vztah. Chceme stavět na odchovancích ještě více než v minulosti. Budeme se bavit o Šlahařovi, Valentovi, Kovaříkovi, Goišovi, Ferencovi... Dostanou šanci a porvou se o ni. A co si budeme povídat, je to i o penězích.

Zdroj: http://hokej.idnes.cz/zlin-hokej-budoucnost-06i-/hokej.aspx?c=A170311_2311545_hokej_ald
...

vp2 - 11.03.2017, 07:53 - Odpovědět

Zdarec. Kdyby bylo místo v sestavě na zápas MEO vs  MEOfANS , tak bych o něj měl , prosím pěkně,zájem. Aby tam ten Karel Plášek měl taky soupeře věkem rovného. Netrvám  na první lajně . Díky

šotek - 09.03.2017, 14:23 - Odpovědět

Musím se smát výroku "liga nebude slabší, akorát dostane prostor víc mladých, kteří by si normálně nezahráli". Nevím jak Vám, ale mě to v překladu do lidské řeči zní jako "liga nebude slabší, ale bude slabší". Navíc juniorům to stejně nijak nepomůže. Nebo se díky tomu narodí víc talentů????? Ten kdo na to měl se do WSM ligy, nebo extraligy výkonama probojoval, kdo ne, tomu stejně účast v oslabené lize nijak nepomůže. Líbilo se mi vyjádření Žďáru "aby díky tomuto experimentu nebyla 2 liga kvalitnější, než ta první". Je v tom kus pravdy.
Ta změna systému je stejně nepochopitelná, jako kdysi pravidlo u letů na lyžích, že maximální délka skoku bude 220 m, kdo skočí dál, tomu se nic nepřipočítá. Prý kvůli bezpečnosti. Nepopírá to smysl sportu bý lepší? To pravidlo trvalo myslím jen rok, doufám že u WSM ligy to bude podobně.
Ale všichni víme, že tu nejde o sport, ale o sílu a zájem extraligistů, které WSM liga nezajímá a slouží jim jen na rozehrání slabších hráčů. A kluby WSM ligy hlasující pro jsou jen alibisti a vymrdanci. Jsem rád za vyjádření MEO. 
Čest Přerovu, asi Motoru a Jihlavě a v tomto případě i Prostějovu. Snad poprvé jsem název této vesnice napsal bez pomlčky a přípony off. 

Boris MS - 09.03.2017, 12:33 - Odpovědět

Report CB z Prerova

ZGP - 09.03.2017, 14:30

Zadny sracky,hezky naprimo (nocni udalosti) 
Snad ti nasi vypisovaci na cizi fora dostanou rozum a odpusti si ty hovna,delaji tim ze sebe jeste vetsi curaky,nez jakyma ve skutecnosti jsou!

uživatel smazán - 09.03.2017, 10:49 - Odpovědět

Vyjádření ke změnám -  Třebíč + Jihlava, Prostějov.

hadilov - 08.03.2017, 20:53 - Odpovědět

HC Zubr Přerov zatím jako kůl v plotě měl koule na to přiznat,že byl jedním ze čtyřech týmů,kteří hlasovali proti uzavření ligy ! Další tři se asi bojí a čekají co bude a ten zbytek ?

uživatel smazán - 08.03.2017, 14:07 - Odpovědět

Přehled nasazených juniorů v extralize. Když čtu ty jména, většina z nich prošla/hraje WSM ligu. Pravidlo pro pravidlo..

uživatel smazán - 08.03.2017, 00:25 - Odpovědět

PV dostal flastr 50 000 Kč, viz dokument čslh - kvalitní počtení ;).

Né že bych se chtěl zastávat securitek/pořadatelů, ale dokud se nebude chodit přes rentgen, tak se vždy něco pronese a uhlídat celou tribunu, kdo co kdy vytáhne a hodí?

Čemu se ale nejvíce směju, tak je PČR a její zhodnocení kvality prohlídek diváků u vstupů. Ti kteří nejsou schopní ani na dvou m2 najít ztracenou občanku, hodnotí a radí ostatním v prohledávání?

Nejbližší výjezdy

Září 2026 - ...


17:00 Sobota
28.02.2026
52.kolo
HC ZUBR PŘEROV 5:1 HC Baník Sokolov
ZLN 5:4 LIT  |  POR 4:3 PCE  |  FMI 4:0 TŘE  |  VSE 3:1 KOL  |  CHO 3:0 JIH  |  TAB 3:2 SLA

Sezóna 2025/2026 | 1.liga

1. HC Slavia Praha 52 100
2. SC Kolín 52 99
3. HC Dukla Jihlava 52 96
4. VHK ROBE Vsetín 52 88
5. HC Stadion Litoměřice 52 79
6. HC Frýdek-Místek 52 76
7. SK Horácká Slavia Třebíč 52 76
8. HC Dynamo Pardubice "B" 52 75
9. HC Tábor 52 71
10. PSG Berani Zlín 52 71
11. HC Baník Sokolov 52 69
12. HC ZUBR PŘEROV 52 68
13. HC RT Torax Poruba 52 62
14. Piráti Chomutov 52 62