Nový příspěvek
cmelda - 05.11.2023, 15:04 - Odpovědět

Chci se vyjádřit k současné situaci. Všude čtu a slyším: "Svoboda ven"
Hra se mi též nelíbí.
Koho vzít místo něj za současné finanční situace?
Byli tady Kočara, Dočkal, Přecechtěl, Sedlák a za těchto trenérů nám to taky skřípalo. Přesilovky nám též nešly. Myslím si,že dobrých trénérů moc není. Bohužel pytlák je v nebi. Na dresy jsem si zvykl, neboť v období "opavského béčka" byly horší.

Pavel D. - 06.11.2023, 11:55

Hra se nelíbí. Diváci nechodí. Lepšího trenéra stejně neseženeme. Na ty dresy "becherovka" si vlastně zvykneme.

Ani jsem si neuvědomil, jak málo někdy stačí ke spokojenosti.
Nic proti Tobě, jen je to zajímavý názor, možná to tak má více lidí.

Skopi - 06.11.2023, 17:45

Kluci zase bych nebyl úplně jen kritický. Spousta lidí píše že na hru se nedá dívat, ale co jsem viděl na vlastní oči, tak poslední zápasy nebyly úplně špatný. I herně to vypadalo k světu. Možná je problém nevyváženost výkonů (ne výsledků, ale výkonů). Ale upřímně za sebe mohu říct, že když jsme hráli hokej, tak ty zápasy měly úroveň a dokázali jsme vyhrávat :-) . Tak to já jen aby se jen nekritizovalo :-)

šotek - 28.10.2023, 14:29 - Odpovědět

Tak fanouškovsky jsme klesli na úplné dno. Ve Zlíně přes 30 lidí - před 5 lety by to bylo nejméně 300. A teď v Prostějově asi uděláme (k jejich velké radosti) taky rekord. Nezbývá naž čekat na lepší časy.

Pavel D. - 27.10.2023, 18:53 - Odpovědět

Autobus do Prostějova se ruší z důvodu absolutního nezájmu. Respekt těm, co se nahlásili. Můžete jet auty nebo se dívat na ČT Sport Plus. Už si pomalu zvykáme, že to bude přerovský standard. Nezapomeňte, že domácí zápasy se dají taky sledovat online na internetu. Díky moc za vaši neúčast. 

šotek - 25.10.2023, 21:10 - Odpovědět

Na FB nechodím, tak se hlásím tady, tak snad to platí. šotek 1 x bus prostě.off.

Pavel D. - 26.10.2023, 11:25

Píšu si 

Pavel D. - 23.10.2023, 23:35 - Odpovědět

Souhlas, zasloužená výhra. Když se kritizuje, tak se musí i chválit. Dnes se mi to líbilo, neházelo se to jen do útočného pásma do rohu, byla tam nějaká kombinace, přihrávky, střely na bránu... Hlavně byla "vidět" na hráčích bojovnost, šli za každým pukem... Anebo jsem to taky viděl jako řidič Bobíka střízlivej ...  Ale tahle hra je ten správnej recept vrátit diváky na přerovský hokej, možná ještě snížit cenu vstupného v den zápasu, která je jedna z nejvyšších v lize. Proč trestat ty, co se rozhodnou až v den zápasu?

Skopi - 23.10.2023, 22:35 - Odpovědět

Jo a ještě mi to nedá a musím dodat, že uplakanější fanoušky než jsou znojemští, to aby člověk pohledal... To jako během zápasu co zákrok, to slzy tekly proudem

Skopi - 23.10.2023, 20:49 - Odpovědět

Dnes musím říct, že zasloužená výhra. Kromě asi deseti minut jsme byli lepší ať si říká kdo chce co chce... Bojovnost jednoznačně na naší straně

Vaca - 14.10.2023, 13:49 - Odpovědět

O půl čtvrté na nádru

uživatel smazán - 14.10.2023, 10:19 - Odpovědět

Skopi, napsal jsi to přesně. 
Já mám těch výhrad mnohem víc. Ten nehokej co předvádíme pod současným trenérem je až výsměch fanouškům. Bohužel jsem takovej blbec že na hokej příjdu vždy (a pak jen můžu závidět těm co třeba doma umývají nádobí, protože i to je záživnější).
Vedení by chtělo zvýšit návštěvnost. Takhle? Při ceně 170 Kč za vstupenku vlastně stojí každý náš gól fanouška přibližně 65 Kč :-)
Ale jak píše Skopi - dá se prohrát, dá se omluvit i špatná střelecká forma, ale mně to někdy připadá že je to snad schválně.
Nedokážeme zavést puk do třetiny - jen nahazujeme (většinou teda spíš jen vyhazujeme), zpracování přihrávek katastrofální (třeba zrovna Chroboček u mantinelu - nepočítám minelu v posledním zápase).
Vždyť my poslední třetiny jen vyhazujem puky (s Jihlavou jsme hráli jen do našeho gólu). 
No a jak píše Raddek - trenér si na konci zápasu vezme oddechový čas a stojí na lavičce se založenyma rukama. To hráčům nemá co říct ? A za této situace je zbytečné i odvolávat brankaře - protože když absolutně nezvládáme hru pět na pět, je téměř jisté že dostaneme gol do porázdné brány. A nejhorší je alibismus, kdy se řekne po otřesném výkonu a domácí remíze s nejslabšími týmy, že každý bod se počítá (závěr minulé sezóny).
Stejně jako Skopi nejsem odborník - jen hokejový fanoušek, ale pro koho se TAKOVÝ hokej hraje?
Uvědomuje si někdo, že nebýt Postavy (než nám ho někdo sebere), kde bychom v tabulce byli?
A já blbec si ještě jdu koupit jízdenku do Zlína. Mám to zapotřebí?

Skopi - 12.10.2023, 10:10 - Odpovědět

Rád bych se i já trošku vyjádřil k aktuální situaci co vidíme na hokeji. Jsem naprostý laik a proto dopředu říkám, že je to můj osobní pohled.Když se podívám na kvalitu našeho týmu, tak zcela jednoznačně musím říct, že ta kvalita tam je. Máme zajímavý mix mladých hráčů, zkušených hráčů, dravých hráčů, ale i gólových hráčů. Otázka je, proč se na to už dva roky nedá koukat. Víte, já jsem vždycky říkal, že můžeme prohrát. Je to sport a tam prostě vždycky někdo vyhraje a někdo prohraje. Ale u nás zmizela veškerá bojovnost. Pamatuji si, když jsem chodíval na druhou ligu za jakéhokoliv trenéra, tak jsem se vždycky strašně těšil na začátky zápasů. První sedm, osm minut, kdy jsme soupeře zatlačili. Kdy jsme lítali jako splašení po tom ledě. To už dneska nevidím vůbec. Vhodí se první buly a naši hráči zalezou před svoji bránu a začnou bránit. Hrajeme jen na brejky a přitom máme šikovné, konstruktivní hráče. 
Naprosto chápu, že lidé nadávají. Já jsem včera také nadával, protože ta hra je naprosto šílená. 
Jak jsem říkal na začátku příspěvku. Jsem laik, ale i jako laik dokážu přečíst naše přesilovky. Když to dokážu já, tak to dokáže každý klub. Přihrávka na Kubu Svobodu a střela. Vždyť my nemáme nic nacvičené, my se většinou ani nedostaneme do pásma. 
Včera se zápas nepovedl Davidu Chrobočkovi. To se stane, že se nepovede zápas. Jsme lidé. Ale proč byl potom na power play? Klučina který se trápí celý zápas? 
Před sezónou bylo moc hezké posezení s vedením klubu. Moc se mi to líbilo, ale markeťačka Marťa se může zbláznit a lidé stejně nepřijdou, protože nikoho nebaví sedět a koukat 60 minut na šílené katenáčo, kdy ani hráči vlastně nevědí když už přejedou červenou čáru, co mají dělat. 

Takhle to prostě nejde. Klub na jednu stranu chce aby chodili lidi, ale vlastně ve svém základu dělá vše pro to, aby lidi nechodili. 

Tohle nepíšu abych někoho urazil. To já nemám ve zvyku. Ale pokud si to přečte alespoň jedna kompetentní osoba, budu moc rád. Člověk opravdu fandí, chodí i kdyby mančaft byl poslední, ale přízeň fanouška také není automatická. Fanoušek chce vidět bojovnost. Fanoušek chce vidět to, že se hráč za ten klub porve. Fanoušek chce vidět drajv, náboj. A co nabízíme my? Zmatené katenáčo, kdy hráči nevědí, co mají dělat.

Carlos - 12.10.2023, 10:35

Tak pod tento názor bych se klidně podepsal. Naprosto přesně popsaný stav naší (ne)hry. Už druhým rokem z toho bolí oči!!!

Raddek - 12.10.2023, 11:30

Naprosto souhlasím s výše uvedeným a ještě bych přidal jeden postřeh. Poslední 2 minuty zápasu jsem sledoval obě střídačky a co si budem nedalo se to srovnat. Na konci zápasu bereme oddechový čas což je v pořádku a hráči Jihlavy se sjedou na hromadu a Ujčík skočí mezi ně a jako papírovej čertík každému říká co a jak. Podívám se k nám a všichni hráči sedí vedle sebe a trenéři stojí nad nimi a....
Asi jsem přehlednul, ale rozhodně nedělal to za co je placenej , ale jen zmateně hleděl z leva do prava a asi hlídal zasedací pořádek. Mno a pak to dopadlo jak to dopadlo.
Teď nezbývá než věřit, že se to zlomí a fanoušek se bude těšit zase na hokej a ne jen na parek, pivo a kamarády.

Nejbližší výjezdy

Pátek, 1.3.2024 - TŘEBÍČ
Auta a po vlastní ose!!!


16:30 Sobota
24.02.2024
50.kolo
HC Dukla Jihlava 2:6 HC ZUBR PŘEROV
PV 4:2 TŘE  |  FMI 2:3 SLA  |  SOK 5:6sn POR  |  KOL 5:4sn LIT  |  ZLN 2:1 PCE  |  ZNO 6:3 VSE
17:30 Středa
28.02.2024
51.kolo
HC ZUBR PŘEROV - : - PSG Berani Zlín
JIH - : - SOK  |  LIT - : - FMI  |  POR - : - PV  |  VSE - : - KOL  |  PCE - : - ZNO  |  SLA - : - TŘE
17:30 Pátek
01.03.2024
52.kolo
SK Horácká Slavia Třebíč - : - HC ZUBR PŘEROV
FMI - : - POR  |  ZLN - : - JIH  |  ZNO - : - LIT  |  PV - : - VSE  |  SOK - : - PCE  |  KOL - : - SLA

Sezóna 2023/2024 | 1.liga

1. HC RT Torax Poruba 50 112
2. VHK ROBE Vsetín 50 93
3. LHK Jestřábi Prostějov 50 86
4. HC Stadion Litoměřice 50 80
5. SK Horácká Slavia Třebíč 50 79
6. HC ZUBR PŘEROV 50 77
7. PSG Berani Zlín 50 75
8. HC Baník Sokolov 50 68
9. HC Dukla Jihlava 50 68
10. SC Kolín 50 67
11. HC Slavia Praha 50 65
12. HC Dynamo Pardubice "B" 50 62
13. HC Frýdek-Místek 50 61
14. HC Orli Znojmo 50 57