Nový příspěvek
šotek - 09.12.2023, 16:07 - Odpovědět

Nevím čím to je, ale na venkovní zápasy se dá dívat, za to doma je to katastrofa. Prohrát se může, ale takový antihokej co předvádíme to je fakt hrůza. Vyhodit po mantinelu a jít střídat a pořád dokola. Ano dělají to hráči, ale někdo ten tým vede a určuje strategii. Takže trenér. A pokud trenér nechce aby se to tak dělalo, měl by to dát hráčům najevo. Od chvíle kdy Svoboda přišel, tak hrajem hokej na který se nedá dívat. Ikdyž nejsme poslední (otázkou je zda by to tak bylo i nebýt v brance Postava), tak ty hokeje jsou prostě katastrofa. Trénujeme vůbec přesilovky? Zase ne každá přesilovka nemusí skončit golem, ale pro nás je to spíš početní nevýhoda. Burcuje někdo tým? Svoboda odestojí celý zápas aniž by něco vytkl, nebo se nějak vyjadřoval.... Poslední minuta zápasu a my prohráváme o gól. Svoboda si vezme oddechový čas (asi proto že se to tak dělá) a se založenyma rukama stojí a mlčí. Tento trenér nemá týmu co dát. Proč tam vůbec je? To můžem hrát rovnou bez trenéra.  SVOBODA VEN!!!

cmelda - 09.12.2023, 18:49

Souhlasím. Naše konce zápasu (oddechový čas apod.) jsou nepochopitelné pro mě.Hrajeme doma s Jihlavou, blíží se konec a je oddechový čas. Ujčík lítá jak puk na náledí a naši trenéři NIC. Oba stojí. Hráči NIC. Aspoň Dočky by je mohl seřvat. Domácí zápas s PV bude v televizi. To bude teprve ostuda. Zajímalo by mě, co si řekli v kabině po Znojmě.

dombi - 07.12.2023, 13:05 - Odpovědět

Já si osobně myslím že vinu na prohře mají pouze hráči kteří pro mě osobně             z nepochopitelného důvodu přestali hrát.Samozřejmě tam bylo pár vyjimek.
Co může z toho vyvodit u nás trenér + majitel klubu jako potrestání pouze prohodit pořadí pětek .
ZÁVĚREM KUPUJI SI PERMICU 13 LET/ na hokej chodim s přestávkama 32 let/ LETOS JSEM KOUPIL PERMICI I DCEŘI /i když jsem věděl že ji plně nevyužije a že se mě moc nevyplatí/  ALE UDĚLAL JSEM TO PROTO ABYCH PODPOŘIL
NÁŠ HOK.KLUB.SAMOZŘEJMĚ TAK PLANUJI UDĚLÁM I PŘÍŠTÍ ROK . JÁ JENOM DOUFÁM ŽE SE DO PLAY-OFF DOSTANEM  A ŽE BYL NĚJAKÝ  POSRANÝ ZÁPAS S ORLAMA TO MĚ MĚ OSOBNĚ BUBE UŽ PASÉ.

Skopi - 07.12.2023, 13:34

Úplně souhlasím i s tím závěrem

randan - 08.12.2023, 12:04

Ano jsme lidé ne stroje, a každý má právo vypustit třeba soustředění se na hru/v práci apod., nesmí to být však jak na houpačce.  Jde o to, že chce-li klub přitáhnout na zpět do ochozů diváky, tak se prostě něco musí změnit (přístup hráčů-bojovnost, hrát 60 minut nejen 40 atd.; příprava na zápas, trénink, nacvičování střelby, přesilovek/oslabení - to jde na vrub trenérovi) a o tom se bavím, když má přijít nějaký impuls. Osobně mám také 2 permice a určitě je na 100% nevyužiji :) A na další sezónu zase budu na značce(kách).

Skopi - 06.12.2023, 20:52 - Odpovědět

Já se obecně málo vyjadřuji k zápasům. Vlastně letoas jsem se vyjádřil jen k jednomu a to domácímu zápasu s Jihlavou. Ale dnes teda musím zase.
Asi tak nějak všichni tušíme, že to co se stalo je průšvih. Ale tentokrát bych to neházel na Svobodu v zádném případě. Do stavu 3:0 to bylo rozehrané tak, že Znojmo dostane deset, protože tak enormně, ale tak enormně slabý tým tady za poslední roky nebyl.
Co se stalo hlavně ve třetí třetině? HRÁČI SE NA TO PRACHSPROSTĚ VYSRALI, VYKAŠLALI, VYBODLI A JE TO HNUS VŠECH HNUSŮ. Takhle teda chlapi. Před třetí třetinou jsem se bavil s lidma z Přerova i ze Znojma a všichni se shodovali, že jsme jasně lepší a že i kdybychom už nenastoupili, tak ten zápas neprohrajeme. Že to Znojmo je se vší úctou tak strašně tragické, že není schopné vyjet za dvě třetiny za půlku a jediný gól jsme si museli v podstatě dát sami. Dvě třetiny jsme o třídu lepší. Myslíme si, že se Znojmo tak zázračně zmátořilo? Smozřejmě že ne. Naši hráči se na to vybodli úplně trapně a odporně.
Ještě před zápasem jsem říkal, že naše výkonu jdou nahoru. Když jsem Znojmo viděl v první třetině, tak jsem také říkal, že tento zápas se ani při nejhorším nedá prohrát.
Jenže co teda dál? Nevadí mi, že se prohraje, ale vadí mi když hráči nebojují a zápas odfláknou. Ale tohle byla ještě jiná kategorie. Tohkle ani nebylo odfláknuté. Do třetí třetiny jsme nastoupili tak, že když Znojmo není schopno ani vhodit puk k nám do pásma, tak jim ho tam zavezeme my a ještě jim pro jistotu šanci připravíme. Protože prostě tohle Znojmo tohoto není schopno.
Ne, tahle prohra nejde za trenérem Svobodou, ale za hráčema. Za těma hráčema, kteří ke slavnostnímu zápasu přistoupili jako k nějakému puťáku za barákem. A víte co? I když k tomu tak hnusně ti hráči přistoupili, tak jsme stejně byli o třídu lepší.
Ne, tenhle zápas prostě nešel prohrát. To, co udělali hráči je podraz na diváky, fanoušky, trenéry i pana Říhu. Hráči si vůbec neuvědomují totiž, že divák v Přerově platí vstupné jako na extraligu, ale přístup k zápasu vidí jako v krajském přeboru.
Je ve mě strašná hořkost a naštvání z přístupu hráčů. Jak je vůbec možné, že si někdo dovolí něco odfláknout, něco odchodit? Jak je vůbec možné, že začneme soupeři ve třetí třetině připravovat my sami šance? Takhle to prostě nejde...

Carlos - 07.12.2023, 06:16

Řečnická otázka: A za kým jiným, než za trenérem, by dle tebe měla směřovat odpovědnost za vypuštěnou třetinu? To, že trenér není mj. schopen namotivovat hráče i za "rozhodnutého" stavu a naordinovat jim takovou taktiku, která by zbytek utkání dovedla do jasně vítězného konce, je za mě jednoznačně odpovědnost hlavního trenéra.

Skopi - 07.12.2023, 07:00

Byl jsem v obou funkcích. I jako hráč a taky jako trenér. Čili pokud hráči cca 40 minut hrají skvěle a zbytek zápasu odchodí, tak s tím neudělá nic ani Mourinho na lavičce.
Dám ti takový příměr. Včera hrály Pardubice s Raumou. Osobně si myslím že Varaďa je vynikající trenér. Ale Pardubice to projeli na plné čáře i přesto, že cca dva týdny zpět přejeli lídra finské ligy. A teď je otázka. Jde včerejšek za Varaďou? Nejde. Trenér Svoboda včera nachystal nějakou taktiku která když se plnila, tak jsme byli o třídu lepší. To, že hráči svévolně přestanou hrát, to s tím nic neudělá ani sebelepší trenér.uze na střídačce hecovat, může dělat kotouly, může dělat hvězdice, ale nic s tím neudělá.
A ještě jedna důležitá věc. Přijde mi, že tady vznikl takový názor, že za vše je zodpovědný trenér. Ale jsou za něco zodpovědní i hráči?

Carlos - 07.12.2023, 07:41

Vždy jde odpovědnost seshora směrem dolů. Všichni nadřízení nesou odpovědnost za své podřízené, na jakékoli pozici, v jakékoli práci. To, zda s tím trenér včera mohl nebo nemohl něco udělat by si mělo vyhodnotit zejména vedení klubu. Ano, máš pravdu v tom, že i hráči mají (měli by mít) odpovědnost. Ale co uděláš? Sáhneš jim už na tak nízké ohodnocení? To není cesta. V současnosti je jediný smysluplný úkon odvolání trenéra, byť s vědomím toho, že třeba za všechny špatné výkony nemůže.

randan - 07.12.2023, 08:57

Také se moc ke hře nevyjadřuji, ale tady je to jak na houpačce. Jednou odehrají skvělý zápas a z toho se na to nedá dívat. Asi máš pravdu, že ten včerejší zápas ve třetí třetině hráči hrubě pustili. Na druhou stranu, ale jak jsem se již výše zmínil, potřebuje tým nějaký impuls, a to je možné především změnou trenéra. Nevím co trénují, ale ty přesilovky to je jedna velká tragédie a táhlo se to včera jasně celý zápas. I to Znojmo mělo ty přesilovky nebezpečnější jak my.

Skopi - 07.12.2023, 09:20

Carlos: Myslíš že jiný trenér by ten včerejšek ovlivnil? Prostě když hráči chtějí prohrát, tak prohrají. Tudíž i kdyby tam byl kdokoliv jiný, tak by výsledek byl stejný

Skopi - 07.12.2023, 09:22

Randan: Přesilovky jsou problém, ale i bez nich jsme byli o třídu lepší. Ono ani v té třetí třetině to Znojmo nic nezměnilo. Jen prostě hráči chtěli prohrát a tak začali Znojmu sami připravovat šance. Tohle není o impulsu, ale o přístupu hráčů, kteří si ze všech včera udělali prdel a to včetně diváků, fanoušků i trenérů...

Pavel D. - 02.12.2023, 09:47 - Odpovědět

1 volné místo do Kolína, kdyby měl někdo zájem. Odjezd v 13 hodin od Hané.

Dnes krásný hokej. Dá se říci: Přerov porazil Přerov, vyhráli modrožlutí
Jediná kaňka: Když už máte vlajky v rukou, tak je smotejte a nenechte válet po zemi či na sedačkách. Je to nedůstojné

cmelda - 05.11.2023, 15:04 - Odpovědět

Chci se vyjádřit k současné situaci. Všude čtu a slyším: "Svoboda ven"
Hra se mi též nelíbí.
Koho vzít místo něj za současné finanční situace?
Byli tady Kočara, Dočkal, Přecechtěl, Sedlák a za těchto trenérů nám to taky skřípalo. Přesilovky nám též nešly. Myslím si,že dobrých trénérů moc není. Bohužel pytlák je v nebi. Na dresy jsem si zvykl, neboť v období "opavského béčka" byly horší.

Pavel D. - 06.11.2023, 11:55

Hra se nelíbí. Diváci nechodí. Lepšího trenéra stejně neseženeme. Na ty dresy "becherovka" si vlastně zvykneme.

Ani jsem si neuvědomil, jak málo někdy stačí ke spokojenosti.
Nic proti Tobě, jen je to zajímavý názor, možná to tak má více lidí.

Skopi - 06.11.2023, 17:45

Kluci zase bych nebyl úplně jen kritický. Spousta lidí píše že na hru se nedá dívat, ale co jsem viděl na vlastní oči, tak poslední zápasy nebyly úplně špatný. I herně to vypadalo k světu. Možná je problém nevyváženost výkonů (ne výsledků, ale výkonů). Ale upřímně za sebe mohu říct, že když jsme hráli hokej, tak ty zápasy měly úroveň a dokázali jsme vyhrávat :-) . Tak to já jen aby se jen nekritizovalo :-)

šotek - 28.10.2023, 14:29 - Odpovědět

Tak fanouškovsky jsme klesli na úplné dno. Ve Zlíně přes 30 lidí - před 5 lety by to bylo nejméně 300. A teď v Prostějově asi uděláme (k jejich velké radosti) taky rekord. Nezbývá naž čekat na lepší časy.